wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania diagnostyczne

szeroki zakres usług

badania słuchu w każdym wieku

kompleksowa diagnostyka i leczenie

zabiegi operacyjne w znieczuleniu ogólnym


Pracownia endoskopowa

Dysponujemy torem wizyjnym wraz z kompletnym zestawem optyk endoskopowych (sztywne i giętkie), umożliwiającym nowoczesną diagnostykę schorzeń górnych dróg oddechowych i uszu.

Dzięki posiadaniu sprzętu endoskopowego, oraz doświadczenia w ocenie obrazu endoskopowego, oferujemy chorym dokładną i pełną diagnostykę otorynolaryngologiczną.

Oferujemy możliwość precyzyjnej, bezbolesnej, endoskopowej oceny wielkości migdałka gardłowego u dziecka, pod kątem wskazań do leczenia operacyjnego.

Dysponujemy możliwością uzyskania materiału na posiew, bądź pobrania wycinka ze zmienionej tkanki, pod kontrolą endoskopu.


Rejestracja

Prosimy o dokonywanie rejestracji dzwoniąc pod numer:

+48 793 834 634

W razie pytań mogą Państwo skorzystać także z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Poradnia świadczy usługi w ramach wizyt prywatnych, mieści się w siedzibie "InterHem", w budynku wyposażonym w windę, posiadającym obszerny parking.

W poradni laryngologicznej przyjmują wyłącznie lekarze specjaliści mający wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, na bloku operacyjnym, oddziale oraz przyszpitalnej poradni laryngologicznej.

Dzięki zapewnionej ścisłej współpracy lekarzy z logopedą i psychologiem, każdy nasz pacjent uzyskuje kompleksową diagnostykę i skuteczne leczenie.

Dysponujemy wysokiej klasy mikroskopem diagnostyczno-operacyjnym, endoskopami z torem wizyjnym oraz pracownią audiologiczną wyposażoną w specjalistyczną aparaturę.

Wizyty w poradni laryngologicznej dla dzieci i w poradni dla dorosłych umawiane są na godziny, rejestracja osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni.

Jesteśmy przygotowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych.Jesteśmy częscią poradni Interhem