wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania diagnostyczne

szeroki zakres usług

badania słuchu w każdym wieku

kompleksowa diagnostyka i leczenie

zabiegi operacyjne w znieczuleniu ogólnym


Zabiegi operacyjne

Od stycznia 2019 roku pojawiła się możliwość przeprowadzania, u pacjentów naszej poradni, zabiegów operacyjnych w znieczuleniu ogólnym z zakresu otolaryngologii dziecięcej. Zabiegi te przeprowadzane są przez lekarzy specjalistów naszej poradni w prywatnym szpitalu.

Zabiegi są wykonywane w zespole lekarsko - pielęgniarskim (specjalista otolaryngologii dziecięcej - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii - specjalista pielęgniarstwa operacyjnego - specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego) mającym wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zapewniamy (I REKOMENDUJEMY) możliwość obserwacji dziecka w warunkach szpitalnych przez dobę po zabiegu (do godzin porannych następnego dnia) w komfortowych warunkach, wraz z rodzicem/opiekunem.

W przypadku zabiegów nie niosących ryzyka krwawienia pooperacyjnego, będzie możliwość wypisania pacjenta ze Szpitala po kilku godzinach od znieczulenia ogólnego, w zależności od decyzji lekarza prowadzącego i anestezjologa.

Wykonujemy następujące zabiegi operacyjne u dzieci i młodzieży:

usunięcie migdałka gardłowego - adenoidektomia
podcięcie migdałków podniebiennych - tonsillotomia
usunięcie migdałka gardłowego z podcięciem migdałków podniebiennych - adenotonsillotomia
usunięcie migdałków podniebiennych - tonsillectomia
nacięcie błony bębenkowej - myringotomia
drenaż wentylacyjny ucha środkowego - tympanostomia
plastyka wędzidełka języka - frenulectomia
usunięcie drenu wentylacyjnego z ucha w znieczuleniu ogólnym
operacja plastyczna przegrody nosa
usunięcie wyrośli przedusznych

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie pacjentowi wysokospecjalistycznej opieki, BEZPIECZEŃSTWA w okresie okołooperacyjnym oraz optymalnych warunków do jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Szczegółowe informacje dotyczące wskazań i zakresu leczenia operacyjnego można uzyskać w czasie konsultacji z lekarzem naszej Poradni Laryngologicznej.


Rejestracja

Prosimy o dokonywanie rejestracji dzwoniąc pod numer:

+48 793 834 634

W razie pytań mogą Państwo skorzystać także z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Poradnia świadczy usługi w ramach wizyt prywatnych, mieści się w siedzibie "InterHem", w budynku wyposażonym w windę, posiadającym obszerny parking.

W poradni laryngologicznej przyjmują wyłącznie lekarze specjaliści mający wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, na bloku operacyjnym, oddziale oraz przyszpitalnej poradni laryngologicznej.

Dzięki zapewnionej ścisłej współpracy lekarzy z logopedą i psychologiem, każdy nasz pacjent uzyskuje kompleksową diagnostykę i skuteczne leczenie.

Dysponujemy wysokiej klasy mikroskopem diagnostyczno-operacyjnym, endoskopami z torem wizyjnym oraz pracownią audiologiczną wyposażoną w specjalistyczną aparaturę.

Wizyty w poradni laryngologicznej dla dzieci i w poradni dla dorosłych umawiane są na godziny, rejestracja osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni.

Jesteśmy przygotowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych.Jesteśmy częscią poradni Interhem