wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania diagnostyczne

szeroki zakres usług

badania słuchu w każdym wieku

kompleksowa diagnostyka i leczenie

zabiegi operacyjne w znieczuleniu ogólnym


Informacje o naszym Centrum Laryngologii

Centrum świadczy usługi w ramach wizyt prywatnych, mieści się w siedzibie "InterHem" przy ul. Choroszczańskiej 24, w budynku wyposażonym w windę, posiadającym obszerny parking. Możliwy dojazd autobusami linii: 10, 12, 14 i 24 (od Al. Solidarności) oraz 2, 11, 18 i 104 (od ul. Zwycięstwa).

W poradni laryngologicznej przyjmują wyłącznie lekarze mający wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, na bloku operacyjnym, oddziale oraz przyszpitalnej poradni laryngologicznej, posiadają szczegółowe specjalizacje.

Dzięki współpracy lekarzy z logopedą i psychologiem, pacjent uzyskuje kompleksową diagnostykę i leczenie.

Dysponujemy wysokiej klasy mikroskopem diagnostyczno-operacyjnym, endoskopami z torem wizyjnym oraz pracownią audiologiczną wyposażoną w specjalistyczną aparaturę służącą do kompleksowych badań słuchu. Dzięki współpracy z doświadczonymi diagnostami audiologii, oferujemy kompleksowe badania słuchu u niemowląt, małych dzieci, młodzieży i dorosłych. Atutem jest duże doświadczenie naszych pracowników i wieloletnia praca z małymi dziećmi.

Wizyty w poradni laryngologicznej dla dzieci i w poradni dla dorosłych umawiane są na godziny, rejestracja osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni.

Jesteśmy przygotowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

ZAPRASZAMY!


Rejestracja

Prosimy o dokonywanie rejestracji dzwoniąc pod numer:

+48 793 834 634

W razie pytań mogą Państwo skorzystać także z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Poradnia świadczy usługi w ramach wizyt prywatnych, mieści się w siedzibie "InterHem", w budynku wyposażonym w windę, posiadającym obszerny parking.

W poradni laryngologicznej przyjmują wyłącznie lekarze specjaliści mający wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, na bloku operacyjnym, oddziale oraz przyszpitalnej poradni laryngologicznej.

Dzięki zapewnionej ścisłej współpracy lekarzy z logopedą i psychologiem, każdy nasz pacjent uzyskuje kompleksową diagnostykę i skuteczne leczenie.

Dysponujemy wysokiej klasy mikroskopem diagnostyczno-operacyjnym, endoskopami z torem wizyjnym oraz pracownią audiologiczną wyposażoną w specjalistyczną aparaturę.

Wizyty w poradni laryngologicznej dla dzieci i w poradni dla dorosłych umawiane są na godziny, rejestracja osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni.

Jesteśmy przygotowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych.Jesteśmy częscią poradni Interhem